O společnosti Ak Trans Team s.r.o.

Společnost AK Trans Team s.r.o. je nástupkyní rodinné firmy Ak Trans fungující na dopravním trhu od roku 1992.

V počátečních letech byla firma zaměřena na přepravu zásilek do bývalých zemí SNS a Balkánu. Postupně však firma rostla a soustředila svůj zájem více do zemí západní Evropy. V současné době se zaměřujeme na přepravu zásilek v rámci celé Evropy.

Nabízené služby

  • Vnitrostátní doprava
  • Mezinárodní doprava
  • Spedice

Vyzvedneme zásilku přímo u Vaší firmy a dodáme na Vámi určené místo. Po celou dobu přepravy do kterékoli evropské destinace je Váš náklad pojištěn.

Zaměstnanci firmy AK Trans s.r.o. jsou připraveni splnit Vaše požadavky na nejvyšší profesionální úrovni.

Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi, zabezpečení přepravovaného zboží a časové požadavky klienta.

Zaměstnáváme zkušené řidiče s dlouholetou praxí v oboru kamionové dopravy. Všechny vozy jsou vybaveny moderními navigačními a monitorovacími přístroji, což zvyšuje možnost přizpůsobit se Vašim potřebám.

Jsme připojeni ON-LINE k několika spedičním databázím, které umožňují mimo jiné vyhledat pro konkrétní požadavky zákazníka nejvhodnější vozidlo, které je v daný moment k dispozici.

Filozofií firmy AK Trans s.r.o. je mít spolehlivá vozidla, s co nejnižším negativním dopadem na životní prostředí. Průměrné stáří našich vozidel je 1,5 roku a řadí se do kategorie EURO 6.

Autopark

Všechny vozy jsou vybaveny moderními navigačními a monitorovacími přístroji, což zvyšuje možnost přizpůsobit se Vašim potřebám.

Filozofií firmy AK TRANS Team s.r.o. je mít spolehlivá vozidla, s co nejnižším negativním dopadem na životní prostředí. Průměrné stáří našich vozidel je 1,5 roku a řadí se do kategorie EURO 6.

Galerie

Rychlý kontakt

Adresa

Ak Trans Team s.r.o.
Nové sady 988/2
Brno
602 00

IČO: 09154817
DIČ: CZ09154817